Les 4W Du Souffleur Villa
Les 4W Du Souffleur biedt een gemakkelijke toegang tot Office De Tourisme, een paar stappen van de locatie. De woning is ook uitgerust met 2 slaapkamers en beschikt over een keuken met een magnetron en een koelkast.
Deze accommodatie is gesitueerd in Port-Louis, op 7 km van Les Marches des Esclaves. Na een wandeling van 5 minuten komt u bij Les Marais de Port-Louis.
Er zijn 1 badkamers beschikbaar.
Het is op 10 minuten lopen van Remy Nainsouta bushalte.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet30 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Les 4W Du Souffleur Villa?
U kunt Plage Du Souffleur vlakbij Les 4W Du Souffleur Villa bezoeken. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Les 4W Du Souffleur Villa?
Les 4W Du Souffleur Villa biedt parkeerplaatsen waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoeveel kost het om deze villa te boeken?
De gemiddelde prijs in deze villa is $186. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast de villa?
De dichtstbijzijnde bushalte is Remy Nainsouta en deze bevindt zich binnen 750 meter van de villa. - ❓
Wat zijn de faciliteiten in Les 4W Du Souffleur Villa?
Tot de topfaciliteiten van Les 4W Du Souffleur Villa behoren gratis parkeren, een picknickplaats en een kapper.